FUE Yöntemi

FUE YÖNTEMİ İLE SAÇ EKİMİ

Saç ekimi işleminin en çok tercih edilen ve önerilen tekniği fue yöntemidir. Fue yöntemi saç köklerinin tek tek alınıp ekilmesi işlemidir, çok tercih edilme sebebi çok avantajları olmasıdır elbette. Fue yöntemini farklı kılan, saç köklerinin alınma şekli ve işlemde kullanılan mikromotor cihazıdır.

Fue yöntemi bıçak kullanılmadan uygulanan cerrahi bir işlemdir, dikiş gerektirmez, kişinin beklentilerine göre seans aralığı belirlenir. Seanslar için diğer yöntemler gibi beklemeye gerek kalmaz, saç kökleri tek tek alınıp ekim işlemi yapılır. Herhangi bir kesik ya da yara izi kalmaz, cinsiyet farkı olmadan bayanlarda ve erkeklerde çok rahat uygulanır. Fue yöntemi işleminden sonra iyileşme çok hızlı gerçekleşir ve kişi günlük hayatına rahatlıkla devam edebilir.

Fue yöntemi ile saç dışında kaş ve sakal ekimi işlemide uygulanır, alınacak saç köklerinde problem oluşmadığından istenilen miktarda saç kökü ile ekim yapılabilir. Fue yönteminde alınacak kök sayısı diğer yöntemlere göre daha fazladır. Saç ekimi sırasında kişiye lokal anestezi uygulanır ve sadece ekim işleminin gerçekleşeceği alan uyuşturulur. Fue de fue motoru denilen ince uçlu cihazla ekim yapılır böylece daha hızlı sürede ekim işlemi tamamlanır.

Ne kadar saç kökü nakledilmiş ise hemen hemen aynı miktarda saç teli çıkar, bir seansta 4000-7000 arası saç teli alınıp ekilebilir. Fue sayesinde kişi tamamen kelse bile göğüs ve bacak kılları alınarak saç ekimi işlemi yapılabilir. Fue kötü saç ekimlerinin düzeltilmesinde de önemli bir yere sahiptir. Fue yöntemi ile hasta beklentilerine ve hayallerine kavuşmuş olur.

gorseller (8)-min

SİZİ ARAYALIM

Aşağıdaki formu doldurun, en kısa sürede sizi arayıp bilgi verelim!


""
1
Ad SoyadAd Soyad
Telefon
ÜlkeSektörünüz Nedir?
Previous
Next