PRP

Bu tedaviyi ; saç dökülmesi , ince saçların güçlendirilmesi , kırışıklıklar, güneş ya da yara izlerinin onarılması için kullanmaktayız.
Ayrıca, Alopecia Areata ‘yı (düzensiz saç dökülmesi) tedavi ediyoruz.

PRP NE İÇİN KULLANILIR?

PRP (Platelet Zengin Plazma), 30 yıldır çeşitli konular için sunulan bir tedavi şeklidir
PRP tedavisi saç dökülmesinin azaltılmasına ve zayıflamış saç köklerinin canlandırılmasına , Elde ve ciltteki kırışıklıkları ,Kronik yara izlerinin onarılması,
Ciltteki lekelerin azalmasına ve cildin daha parlak bir hale getirilmesine yardımcı olmaya yönelik uygulanan bir tedavi yöntemidir.
PRP İŞLEMİ NASIL YAPILIR?
PRP saç tedavisinde gerçekleştirilen bu işlem yaklaşık 15-20 dakika sürmektedir. Bu uygulamada hastadan 1 tüp kan alınarak ,kanın özel bir cihazda ayrıştırılmasıyla kandaki akyuvarların, trombositlerin, pıhtılaşma faktörlerinin özel bir işlemden geçirilmesiyle PRP tedavisi için gerekli olan plazma hazırlanır. Hazırlanan plazma kafa derisine çok yüzeysel bir şekilde enjekte edilir. Enjeksiyonlar çok yüzeysel olduğundan çok fazla ağrı hissi olmamaktadır.

İşlemden sonra hastada, yapılan operasyona dair herhangi bir acı ve iz oluşmamaktadır. Hastanın operasyonu takip eden 24 saat boyunca saç yıkamaması önerilir. Operasyon tamamlandıktan sonra kişi normal hayatına devam edebilmektedir.

İYİ BİR SONUÇ İÇİN NE SIKLIKLA PRP TEDAVİSİ YAPTIRILMALIDIR?

4 ay boyunca ayda bir kez tekrarlanan bu işlemin sonuçlarının uzun süreli olabilmesi için, yılda iki defa olmak üzere işlemin tekrar edilmesi tavsiye edilir.

SİZİ ARAYALIM

Aşağıdaki formu doldurun, en kısa sürede sizi arayıp bilgi verelim!


""
1
Ad SoyadAd Soyad
Telefon
ÜlkeSektörünüz Nedir?
Previous
Next